DatoTidspunktStedBeskrivelseVed
25. februar 2018 09:00  Hornstrup KirkeGudstjeneste Anne Mette Ramsgaard Johansen
25. februar 2018 09:00  Grejsdal KirkeGudstjeneste Simon Nørgaard Skaugen
25. februar 2018 09:00  Jerlev KirkeGudstjeneste Inger Marie Raunkiær-Jensen
25. februar 2018 09:00  Øster Starup KirkeGudstjeneste Stig Skat Andersen
25. februar 2018 09:30  Brejning KirkeGudstjeneste Lisbeth Holm Filtenborg
25. februar 2018 10:00  Engum KirkeGudstjeneste Inge Pilegaard Thomsen
25. februar 2018 10:00  Mølholm KirkeGudstjeneste Bodil Jølver
25. februar 2018 10:00  Vindingvej 94, 7100 Vejle, DanmarkGudstjeneste Søren Matthiesen
25. februar 2018 10:30  Bredsten KirkeHøjmesse Dorte Volck Paulsen
25. februar 2018 10:30  Egtved KirkeGudstjeneste Stig Skat Andersen
25. februar 2018 10:30  Grejs KirkeGudstjeneste Anne Mette Ramsgaard Johansen
25. februar 2018 10:30  Kirkegade 19, 7080 Børkop, DanmarkGudstjeneste Erik Røjkjær Christensen
25. februar 2018 10:30  Hover KirkeHøjmesse Simon Nørgaard Skaugen
25. februar 2018 10:30  Højen KirkeGudstjeneste Inger Marie Raunkiær-Jensen
25. februar 2018 10:30  Jelling KirkeHøjmesse Kristian Bøcker
25. februar 2018 10:30  NørremarkskirkenHøjmesse Tove Bjørn Jensen
25. februar 2018 10:30  Sankt Johannes KirkeGudstjeneste Lisbeth Frøkjær Smed
25. februar 2018 10:30  Løget KirkeHøjmesse Karsten Højrup Petersen
25. februar 2018 10:30  Sankt Nikolaj KirkeHøjmesse Maibrit Pedersen
25. februar 2018 10:30  Skibet KirkeHøjmesse Ulrik Overgaard
25. februar 2018 10:30  Vor Frelsers KirkeGudstjeneste Bjørn Ellerbek
25. februar 2018 11:00  Gauerslund KirkeGudstjeneste Lisbeth Holm Filtenborg
25. februar 2018 14:00  SøndermarkskirkenGudstjeneste Karsten Højrup Petersen
27. februar 2018 17:00  SøndermarkskirkenBørnegudstjeneste Karsten Højrup Petersen
28. februar 2018 10:00  HøjagercentretPlejehjems- og institutionsgudstjeneste Gitte Sandager Bjerre
01. marts 2018 09:00  NørremarkskirkenMorgensang Tove Bjørn Jensen
01. marts 2018 17:00  Grejs KirkeGud og spaghetti Anne Mette Ramsgaard Johansen
04. marts 2018 09:00  Egtved KirkeGudstjeneste Katrine Papsø Andersen
04. marts 2018 09:00  Hornstrup KirkeGudstjeneste Henrik Johannessen,Anne Mette Ramsgaard Johansen
04. marts 2018 09:00  Hover KirkeGudstjeneste Simon Nørgaard Skaugen
04. marts 2018 09:00  Ødsted KirkeGudstjeneste Martin Bonde Eriksen
04. marts 2018 10:00  Brejning KirkeGudstjeneste Lisbeth Holm Filtenborg
04. marts 2018 10:00  Mølholm KirkeGudstjeneste Erik Steen Nielsen
04. marts 2018 10:00  Vindingvej 94, 7100 Vejle, DanmarkGudstjeneste Søren Matthiesen
04. marts 2018 10:30  Bredsten KirkeHøjmesse Dorte Volck Paulsen
04. marts 2018 10:30  Grejsdal KirkeHøjmesse Simon Nørgaard Skaugen
04. marts 2018 10:30  Højen KirkeGudstjeneste Inger Marie Raunkiær-Jensen
04. marts 2018 10:30  Jelling KirkeHøjmesse Gitte Sandager Bjerre
04. marts 2018 10:30  Jerlev KirkeGudstjeneste Martin Bonde Eriksen
04. marts 2018 10:30  Kollerup Kirke3. s. i fasten
04. marts 2018 10:30  NørremarkskirkenHøjmesse Tove Bjørn Jensen
04. marts 2018 10:30  Sankt Johannes KirkeGudstjeneste Lisbeth Frøkjær Smed
04. marts 2018 10:30  Sankt Nikolaj KirkeHøjmesse Bente Korneliussen Rosenkrants
04. marts 2018 10:30  SøndermarkskirkenHøjmesse Karsten Højrup Petersen
04. marts 2018 10:30  Vor Frelsers KirkeGudstjeneste Dorthe Rask Jensen
04. marts 2018 10:30  Øster Starup KirkeGudstjeneste Katrine Papsø Andersen
04. marts 2018 14:00  Løget KirkeGudstjeneste Bente Korneliussen Rosenkrants
04. marts 2018 19:30  Ildved Kirke3. s. i fasten Gitte Sandager Bjerre
07. marts 2018 10:00  Grejsdal KirkeStille- og meditationsgudstjeneste Jeanette Boye Kønig
07. marts 2018 17:00  7080 Børkop, DanmarkFamiliegudstjeneste Erik Røjkjær Christensen
07. marts 2018 17:00  Hornstrup KirkeGud og pasta Anne Mette Ramsgaard Johansen
11. marts 2018 09:00  Bredsten KirkeGudstjeneste Dorte Volck Paulsen
11. marts 2018 09:00  Højen KirkeGudstjeneste Ulrik Overgaard
11. marts 2018 09:30  Gauerslund KirkeGudstjeneste Lisbeth Holm Filtenborg
11. marts 2018 10:00  Mølholm KirkeGudstjeneste Erik Steen Nielsen
11. marts 2018 10:00  Vindingvej 94, 7100 Vejle, DanmarkGudstjeneste Søren Matthiesen
11. marts 2018 10:30  Grejs KirkeGudstjeneste med konfirmanderne Anne Mette Ramsgaard Johansen
11. marts 2018 10:30  Hover KirkeFamiliegudstjeneste Simon Nørgaard Skaugen
11. marts 2018 10:30  Jelling KirkeHøjmesse Kristian Bøcker
11. marts 2018 10:30  Sankt Johannes KirkeGudstjeneste Leif Johan Linnemann Arffmann
11. marts 2018 10:30  SøndermarkskirkenHøjmesse Maibrit Pedersen
11. marts 2018 10:30  Løget KirkeHøjmesse Bente Korneliussen Rosenkrants
11. marts 2018 10:30  Ødsted KirkeGudstjeneste Martin Bonde Eriksen
11. marts 2018 14:00  Sankt Nikolaj KirkeGudstjeneste Maibrit Pedersen
18. marts 2018 09:00  Hover KirkeGudstjeneste Jeanette Boye Kønig
18. marts 2018 09:00  Kollerup KirkeMariæ bebudelses dag
18. marts 2018 09:00  Mølholm KirkeGudstjeneste Bodil Jølver
18. marts 2018 09:00  Ødsted KirkeGudstjeneste Inger Marie Raunkiær-Jensen
18. marts 2018 09:00  Øster Starup KirkeGudstjeneste Stig Skat Andersen
18. marts 2018 10:00  Engum KirkeGudstjeneste med menighedsmøde Inge Pilegaard Thomsen
18. marts 2018 10:00  Gauerslund KirkeGudstjeneste Verner Helwig Pedersen
18. marts 2018 10:00  Vindingvej 94D, 7100 Vejle, DanmarkGudstjeneste Bodil Jølver og Finn Illum
18. marts 2018 10:30  Bredsten KirkeHøjmesse Dorte Volck Paulsen
18. marts 2018 10:30  Egtved KirkeGudstjeneste Stig Skat Andersen
18. marts 2018 10:30  Hornstrup KirkeGudstjeneste med kirkekaffe Anne Mette Ramsgaard Johansen
18. marts 2018 10:30  Grejsdal KirkeHøjmesse Jeanette Boye Kønig
18. marts 2018 10:30  Ildved KirkeGudstjeneste Gitte Sandager Bjerre
18. marts 2018 10:30  Jelling KirkeHøjmesse Birgitte Rosager Møldrup
18. marts 2018 10:30  Jerlev KirkeGudstjeneste Inger Marie Raunkiær-Jensen
18. marts 2018 10:30  Sankt Johannes KirkeGudstjeneste Lone Klok
18. marts 2018 10:30  Løget KirkeHøjmesse Karsten Højrup Petersen
18. marts 2018 10:30  Sankt Nikolaj KirkeHøjmesse Maibrit Pedersen
18. marts 2018 10:30  Vor Frelsers KirkeGudstjeneste Dorthe Rask Jensen
18. marts 2018 14:00  SøndermarkskirkenGudstjeneste Karsten Højrup Petersen
18. marts 2018 16:00  Brejning KirkeGudstjeneste Verner Helwig Pedersen
21. marts 2018 10:00  HøjagercentretPlejehjems- og institutionsgudstjeneste Birgitte Rosager Møldrup
22. marts 2018 17:00  Jelling KirkeBørnegudstjeneste Gitte Sandager Bjerre
25. marts 2018 09:00  Grejs KirkeGudstjeneste Anne Mette Ramsgaard Johansen
25. marts 2018 10:00  Egtved KirkeGudstjeneste Stig Skat Andersen
25. marts 2018 10:00  Engum KirkeFamiliegudstjeneste med minikonfirmander Inge Pilegaard Thomsen
25. marts 2018 10:00  Mølholm KirkeGudstjeneste Erik Steen Nielsen
25. marts 2018 10:00  Vindingvej 94, 7100 Vejle, DanmarkGudstjeneste Bodil Jølver og Finn Illum
25. marts 2018 10:30  Bredsten KirkeHøjmesse Dorte Volck Paulsen
25. marts 2018 10:30  Hornstrup KirkeGudstjeneste Anne Mette Ramsgaard Johansen
25. marts 2018 10:30  Hover KirkeFamiliegudstjeneste Simon Nørgaard Skaugen
25. marts 2018 10:30  Sankt Johannes KirkeGudstjeneste Lisbeth Frøkjær Smed
25. marts 2018 10:30  SøndermarkskirkenHøjmesse Karsten Højrup Petersen
25. marts 2018 10:30  Sankt Nikolaj KirkeFamiliegudstjeneste Bente K. Rosenkrants og Maibrit Pedersen
25. marts 2018 10:30  Vor Frelsers KirkePalmesøndag Dorthe Rask Jensen
25. marts 2018 10:30  Vor Frelsers KirkePalmesøndag Dorthe Rask Jensen